SANDALYE YIKAMA
SANDALYE YIKAMA

SANDALYE YIKAMA

 

Sandalyeler genel olarak yemek masalarında, cafe ve restaurantlarda tercih edilen önemli eşyalardan birisidir. Üzeri kumaş ile döşenmiş olan sandalyelerde koltuk gibi düzenli aralıklarla profesyonel firmalar tarafından yıkanmalıdır. Koltuklar üzerinde sadece oturma neticesinde oluşan lekelere nazaran sandalyelerin yemek masalarında yenilen yiyeceklere maruz kalması gibi kirlenmeler oluşabilmektedir. Üzerine bir şey dökülmesi durumunda sandalye üzerinde hem leke hem de mikropların oluşması hızlı bir şekilde gerçekleşir.


Koltuk yıkama firması olarak sadece sandalye yıkama hizmeti değil koltuk yıkama, yatak yıkama gibi ciddiyet isteyen işlerde de aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sandalyenizin cinsi, modeli ve adedi ne olursa olsun uygun sandalye yıkama fiyatı ile hizmet vermektedir.


Sandalyeler Her Yerde Kullanılıyor


Sadece restaurant , cafe gibi yerlerde bulunan sandalyelerden bahsetmiyoruz. Evimizde ya da işyerimizde kullandığımız sandalyelerin de düzenli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Hastanelerde, okullarda, toplantı salonlarında, ofislerde ve dershane gibi insanların yoğun olarak sandalye kullandığı yerlerde belirli aralıklarda sandalye yıkama eyleminin yapılması gerekmektedir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014